Get Adobe Flash player
Reklama

zgk ue projekt banner72dpi

zgk-banner-projekt-ue2

zgk-banner-projekt-ue3

INFORMACJA RODO

Szanowni Klienci! Dbamy o prywatność Naszych Klientów i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą w życie 25.05.2018r. Z tego powodu informujemy o przetwarzaniu ich danych osobowych: CZYTAJ WIĘCEJ

postheadericon AKTUALNOŚCI

postheadericon KOMUNIKAT - ws. odbioru odpadów

Szanowny Mieszkańcu, Właścicielu sklepu, firmy. Jeżeli posiadasz pojemnik na odpady komunalne o pojemnościach: 60 l, 80 l, 110 l, 120 l, 240 l wystaw go przed posesją w terminie określonym w harmonogramie odbioru odpadów, wtedy Zakład Gospodarki Komunalnej go opróżni.

Informujemy, że firma odbierająca odpady komunalne nie ma obowiązku i nie może wchodzić na teren prywatnych posesji. Pojemniki powinny być wystawione bezpośrednio np. przy furtce wejściowej lub ogrodzeniu nieruchomości.

Piotr Miernik
Zastępca Burmistrza Ząbkowic Śląskich

 

postheadericon Wywóz odpadów komunalnych w Gminie Ząbkowice Śląskie

Wywozem odpadów komunalnych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie od 2 lipca 2013 r. do 31 grudnia 2014 r. zajmuje się Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dalekiej 2 w Ząbkowicach Śląskich tel. /74/ 8151-855.

Worki na odpady segregowane i harmonogramy wywozu

Worki na odpady segregowane (zabudowa zagrodowa i domki jednorodzinne) oraz harmonogramy wywozu wraz z instrukcją segregowania dostarczane będą mieszkańcom gminy przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. bezpośrednio na nieruchomość. Nieruchomości wielolokalowe, bloki, duże wspólnoty - segregować mogą tylko w pojemnikach przeznaczonych do segregacji.

UWAGA! Gdy nie zastaniemy Cię w domu, zgłoś się do Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Dalekiej 2, aby odebrać worki na odpady segregowane.

Pliki pdf aktualnego harmonogramu wywozu nieczystości do pobrania:

Więcej informacji na stronie URZĘDU MIEJSKIEGO.

ulotka-jak-segregowac-odpady

 

postheadericon Drugie zawiadomienie

pdf  Drugie zawiadomienie o zamiarze połączenia z innymi spółkami .pdf 

 

postheadericon Połączenie gminnych spółek

Burmistrz Marcin Orzeszek skierował do Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich wniosek o podjęcie uchwały ws. wyrażenia zgody na połączenie gminnych spółek: ZGK oraz NZ ?Powiernik?. Za koncepcją łączenia spółek przemawia rachunek ekonomiczny oraz możliwość usprawnienia funkcjonowania gminnych spółek w zakresie zadań wykonywanych na rzecz mieszkańców.

DOKUMENTY:

 

postheadericon INFORMACJA

Na podstawie Ustawy z dnia 01 lipca 2011 roku o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2011r. poz. 391), z dniem 01 lipca 2013 roku zaczną obowiązywać nowe zasady odbioru odpadów.

Obowiązek podpisania umowy z firmą wywozową przejmie Gmina Ząbkowice Śląskie, natomiast właściciele nieruchomości będą mieli obowiązek uiszczania opłat za odbiór nieczystości komunalnych na rzecz gminy.

W związku z powyższym umowy zawarte z Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Dalekiej 2 w Ząbkowicach Śląskich, przestaną obowiązywać.

Dlatego też powyższe pismo stanowi wypowiedzenie dotychczasowej umowy na wywóz nieczystości zawartej ze Spółką, ze skutkiem od dnia 01 lipca 2013 roku.

Za dotychczasową współpracę z góry dziękujemy.

Z poważaniem
PREZES ZARZĄDU
Waldemar Markiewicz

 

postheadericon Zarządzenie Nr 5/2012

Zarządzenie Nr 5/2012
Prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śląskich
z dnia 09 sierpnia 2012r.

W sprawie umożliwienia spłaty zadłużenia za wywóz nieczystości komunalnych osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej w formie odpracowania należności na rzecz Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich

PEŁNA TREŚĆ ZARZĄDZENIA (LINK .pdf)

Wzór umowy na odpracowanie długu i wniosek o wszczęcie mediacji w dziale FORMULARZE I DRUKI DO POBRANIA

 

postheadericon Zbiórka zużytych mebli, AGD, RTV

Informujemy, że Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śl. prowadzi  zbiórkę zużytego sprzętu AGD i RTV oraz odpadów wielkogabarytowych takich jak meble itp.

Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie mogą dostarczać we własnym zakresie powyższe odpady w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, w soboty od 10.00 do 13.00 do PSZOK zlokalizowanego przy ul. Legnickiej 26 w Ząbkowicach Śląskich (dawna zajezdnia PKS) lub zwrócić się do Spółki o ich odbiór po uzgodnieniu terminu.

pszok info22

Godziny otwarcia PSZOK:

Pn-pt. od 9:00 do 17:00

w soboty od 10:00 do 13:00

za wyjątkiem dni świątecznych.


SEGREGACJA 02 z 02-pop


SEGREGACJA 01 z 02 male 

 

zgk nowa taryfa ciepla

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 
Start