Get Adobe Flash player
Reklama

zgk ue projekt banner72dpi

zgk-banner-projekt-ue2

zgk-banner-projekt-ue3

INFORMACJA RODO

Szanowni Klienci! Dbamy o prywatność Naszych Klientów i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą w życie 25.05.2018r. Z tego powodu informujemy o przetwarzaniu ich danych osobowych: CZYTAJ WIĘCEJ

postheadericon Zgłaszanie skutków orkanu

W związku z wystąpieniem silnego wiatru, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. prosi właścicieli Wspólnot Mieszkaniowych będacych pod naszym zarządem o zgłaszanie powstałych szkód, celem dokonania oględzin i usunięcia ewentualnych uszkodzeń.

Z uwagi na liczne zgłoszenia, prosimy o cierpliwość, ponieważ awarie będą usuwane na bieżąco według kolejności i pilności zgłoszonych szkód.

Dane kontaktowe:
Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
ul. Jasna 44
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 74 8 151 182
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

zgk nowa taryfa ciepla

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Start Start Zgłaszanie skutków orkanu