Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont części elewacji budynku Zwrócona 20 - zgodnie z przedmiarem prac

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana stolarki okiennej na PCV oraz drzwi wejściowych w lokalu przy ul. Rynek 39/7 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie dokumentacji projektowej budowlanej i kosztorysowej modernizacji kotłowni w Ratuszu Miejskim w Zabkowicach Śl., Rynek 56.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont części elewacji budynku Zwrócona 20 - zgodnie z przedmiarem prac

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont części elewacji budynku Zwrócona 20

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wydzielenie pomieszczenia łazienki w lokalu mieszkalnym przy ul. Rynek 41/3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Wymiana obecnej stolarki okiennej na PCV w lokalu przy ul. Armii Krajowej 23/1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana obecnej stolarki okiennej na PCV w lokalu przy ul. Armii Krajowej 23/1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Sporządzenie dokumentacji na przebudowę instalacji gazowej, wentylacji oraz CO i CWU w lokalu przy ul. Armii Krajowej 42/3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Sporządzenie dokumentacji na przebudowę instalacji gazowej, wentylacji oraz CO i CWU w lokalu przy ul. Reymonta 10/1 w Ząbkowicach Śl.

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości 
Start Zamówienia publiczne