Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Dokumentacja na przebudowę instalacji gazowej i c.o., ul. Dolnośląska 45/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszeni do składania ofert - Sporządzenie dokumentacji na przebudowę instalacji gazowej i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Dolnośląskiej 45/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszeni do składania ofert - Remont WC w lokalu przy ul. Kłodzkiej 7/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert: Sporządzenie dokumentacji - instalacja gazowa i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Dolnośląskiej 20/15 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert: Sporządzenie dokumentacji - instalacja gazowa i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Proletariatczyków 39/6 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert: Sporządzenie dokumentacji - instalacja gazowa i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Dolnośląskiej 45/3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert: Sporządzenie dokumentacji - instalacja gazowa i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Dolnośląskiej 34/4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszeni do składania ofert - Remont dachu zabytkowej kamienicy mieszkalno - usługowej przy ul. Ciasnej 4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół dotyczący zmiany wykonawcy prac: Koszenie działek gminnych w miejscowości Ząbkowice Śląskie - obręb Centrum II część.

 

postheadericon Protokół dotyczący zmiany wykonawcy prac: Koszenie działek gminnych w miejscowości Ząbkowice Śląskie - obręb Centrum I część.

 
Więcej artykułów…

zgk nowa taryfa ciepla

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 
Start Zamówienia publiczne